Taika-Aika Yhteystiedot

 taika-aika.eepos.fi

Joni Koivu
Toiminnanjohtaja

0401605066

joni.koivu@taika-aika.com

Satu Koivu
Rehtori

Ohjaaja, laskutus

0408290099

satu.koivu@taika-aika.com

Aleksi Laurila
Esitysmyynti

Ohjaaja

0400472626

aleksi.laurila@taika-aika.com

received_290824985350328%2525252520(1)_e

Keijo Karvinen

Sirkussynttärit

Ohjaaja

0407304355

keijo.karvinen@taika-aika.com

Sami Suominen

Ohjaaja

0452581982

sami.suominen@taika-aika.com

Liina Leppänen

Ohjaaja

0400795651

liina.leppanen@taika-aika.com

Anniina Tuokkola

Ohjaaja

0503522447

anniina.tuokkola@gmail.com

Annukka Jarkko

Ohjaaja

0407266441

annukkaj@hotmail.com

Sebastian Harpela

Ohjaaja

0504103346

seba.harpela@gmail.com

Aarni%252520ja%252520Eetu%252520Lapinkan

Aarni Pahajoki

Ohjaaja

0445281441

aarnipahajoki@hotmail.com

Kaisu Karvinen
Artisti

kaisu_annukka@hotmail.com

Soita, lähetä sähköpostia tai täytä yhteydenottolomake.

Olemme yhteydessä niin pian kuin mahdollista.

info@taika-aika.com

040 160 5066 ma-pe klo 9-17

taika-aika.eepos.fi

Lampelankatu 23 C

96320, Rovaniemi

y: 1881611-2

Ota rohkeasti yhteyttä, 

Olemme täällä sinua varten!

Success! Message received.

OTA YHTEYTTÄ