Taika-Aika henkilökunta

Joni Koivu
Toiminnanjohtaja

0401605066

joni.koivu@taika-aika.com

Satu Koivu
Harrastajavastaava

Ohjaaja, laskutus, tiedotus

0408290099

satu.koivu@taika-aika.com

Aleksi Laurila
Esitysmyyntivastaava

Ohjaaja

0400472626

aleksi.laurila@taika-aika.com

Keijo Karvinen

Ohjaaja

0407304355

keijo.karvinen@taika-aika.com

Sami Suominen

Ohjaaja

0452581982

sami.suominen@taika-aika.com

Kaisu Karvinen
Ohjaaja

kaisu_annukka@hotmail.com

Anniina Tuokkola

Ohjaaja

0503522447

anniina.tuokkola@gmail.com

Liina Leppänen

Ohjaaja

0400795651

limu.leppanen@gmail.com

Sebastian Harpela

Ohjaaja

0504103346

seba.harpela@gmail.com

Annukka Jarkko

Ohjaaja

annukkaj@hotmail.com

Pilvi Pyhäjärvi

Ohjaaja

pilvi.pyhajarvi@gmail.com

Soita, lähetä sähköpostia tai täytä yhteydenottolomake.

Olemme yhteydessä niin pian kuin mahdollista.

info@taika-aika.com

 

040 160 5066 ma-pe klo 9-17

Lampelankatu 23 C

96320, Rovaniemi

y: 1881611-2

Ota rohkeasti yhteyttä, 

Olemme täällä sinua varten!

OTA YHTEYTTÄ

© 2020 Taika-Aika ry.

info@taika-aika.com   |   Lampelankatu  23 C, 96320 Rovaniemi

  • Instagram-Logo-Vector-Image
  • Flickr Social Icon
  • Facebook Social Icon