Lukujärjestys

Syyskausi 23.8.-10.12.2021 

MAANANTAI

Lasten ryhmät 

16.00-17.00 Reuhuryhmä (kouluikäisille) 

17.00-18.00 Porot 5-6v TÄYNNÄ!

17.00-18.00 Pingviinit 7-9v TÄYNNÄ!

18.00-19.00 Haukat 10-12v 

Laji -ja jatkoryhmät

18.30-20.00 Jatkoryhmä 

16.30-18.30 Nousevat tähdet (kutsuryhmä)

18.00-20.30 Esiintyvä ryhmä (kutsuryhmä)

TIISTAI

Lasten ryhmät

16.30-17.20 Metsähiiret 3-4v TÄYNNÄ!

16.30-17.30 Mäyrät 5-6v TÄYNNÄ!

17.30-18.30 Naalit 7-9v TÄYNNÄ!

Vanhempi-lapsi ryhmä

17.30-18.25 Viikarit 2-4v TÄYNNÄ!

 

Laji -ja jatkoryhmät

16.15-17.30 Lasten ilma-akrobatia TÄYNNÄ!

17.30-19.00 Käsinseisonta

18.30-20.00 Jatkoryhmä 

18.30-20.00 Ilma-akrobatia

19.00-20.30 Sirkus Fit

KESKIVIIKKO

Lasten ryhmä

16.30-17.20 Peipposet 3-4v TÄYNNÄ!

16.30-17.30 Volttiryhmä alle 10v TÄYNNÄ!

17.30-18.30 Ilvekset 5-6v TÄYNNÄ!

Vanhempi-lapsi ryhmät

11.00-11.50 Pikkuviikarit 1-2v + vauvasirkuskurssit (ylävalikko)

17.30-18.25 Viikarit 2-4v TÄYNNÄ!

Laji -ja jatkoryhmät

16.15-17.30 Lasten ilma-akrobatia TÄYNNÄ!

17.30-18.45 Volttiryhmä yli 10v TÄYNNÄ!

18.30-20.00 Aloittavat aikuiset

18.30-20.00 Jatko ilma-akrobatia

19.00-21.00 Tähdet

TORSTAI

Lasten ryhmät                                

16.00-16.50 Lumikot 3-4v 

17.00-18.00 Lumileopardit 5-6v TÄYNNÄ! 

17.00-18.00 Kauriit 7-9v TÄYNNÄ!

18.00-19.00 Majavat 7-9v TÄYNNÄ!

19.00-20.00 Jääkarhut 10-12v

Vanhempi-lapsi ryhmät 

16.00-17.00 Perheryhmä (n. 4-6v) UUSI RYHMÄ!

17.00-17.55 Viikarit 2-4v 

18.00-18.55 Viikarit 2-4v

18.00-19.00 Perheryhmä (n.7-10v)

Laji -ja jatkoryhmät

19.00-20.30 Aikataidot 12-15v

19.00-20.30 Aikuiset 

19.00-20.30 Käsinseisonta

PERJANTAI

Lasten ryhmät

16.00-17.00 Norpat 5-6v UUSI RYHMÄ alkaa, jos ilmoittautujia riittävästi!

17.00-18.00 Lumiketut 7-9v

18.00-19.00 Joutsenet 10-12v

Vanhempi-lapsi ryhmä

17.00-17.55 Vauhti-Viikarit 2-4v 

Laji -ja jatkoryhmät

16.30-18.00 Ilma-akrobatia TÄYNNÄ!

18.00-19.30 Jatkoryhmä

18.00-20.00 Tähdet

Ryhmäkuvaukset löydät täältä: Tietoa ryhmistä